İçerik Gönder

Merhaba,

Eğer hikayelerinizi veya makalelerinizi (blog yazılarınızı) web sitemizde yayınlamamızı isterseniz, bu sayfadaki tüm içerikleri okuyup anladıktan sonra, [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. İçeriklerinizi bizimle paylaştığınızda bu sayfadaki uyarıları okuyup, anlayıp, kabul etmiş sayılırsınız.

Gönderdiğiniz içerikleri olumlu değerlendirirsek ilgili kategoriler altında yayınlayacağız.

İçeriğim için bir ödeme alacak mıyım?

Ne yazık ki şimdilik hayır. Biz kar amacı gütmeyen bir topluluğuz ve bu nedenle içerikleriniz için size ödeme yapamıyoruz.

Eğer ileride bu durum değişirse ve herhangi bir gelir modeli oluşturursak, oluşan format çerçevesinde göndermiş olduğunuz ve göndereceğiniz tüm içerikler için size ödeme yapmayı çok isteriz. Böyle bir gelişme olursa hem bloğumuzdan duyururuz, hem de e-bültenimize aboneyseniz, e-posta adresinize bir bildirim göndeririz. Fakat yakın zamanda böyle bir planımız yok.

İçeriğim ne zaman yayınlanır?

Bunun için belirli bir süremiz yok fakat web sitemizi yeni açtığımız için ve henüz bilinir olmadığımız için muhtemelen en geç bir hafta içinde içeriğinizi değerlendirebiliriz. Takip eden süreçte bu süre değişebilir, o zaman yine buradan size gerekli bilgiyi veriyor olacağız.

İçeriğim kesin yayınlanır mı?

Ne yazık ki hayır. Editörümüz tarafından incelenen içeriğiniz onaylanmazsa yayınlanmayacaktır.

İçeriğim başka bir amaçla kullanılır mı?

Biz içeriğinizi, web sitemizde yayınlamak dışında bir amaçla kullanmayız. İçeriğinizi yayınlasak da yayınlamasak da üçüncü kişilerle paylaşmayız. Sitemiz üzerinden içeriklere ulaşıp, onları kullanan üçüncü şahısların yaptıklarından web sitemiz sorumlu tutulamaz. Bize içerik gönderdiğinizde bunu kabul etmiş sayılırsınız. Fakat siz söz konusu üçüncü kişilerden hak talep edebilirsiniz.

Sevgiler.